Partnerzy naszej firmy

Wszystkie inwestycje firmy Lokum Sp. j. opieramy o współpracę ze sprawdzonymi partnerami.

Nowbud Sp. z o.o.

www.nowbud-wrzesnia.pl

Firma NOWBUD to firma, której główną domeną działalności jest przede wszystkim budowa i sprzedaż mieszkań na własność.

Firma zajmuje się także produkcją betonu towarowego i prefabrykatów żelbetowych. Jest przy tym otwarta na wszystkich klientów, zapewniając im owocną współpracę podpartą fachową poradą i rzetelnym doradztwem.

Firma jest członkiem Wielkopolskiej Izby Przemysłowo - Handlowej w Poznaniu.

Firma Nowbud zajmuje się także produkcją betonu oraz prefabrykatów.

Tiko Sp. J.

www.tiko.com.pl/

TIKO SP. J. to firma, której przedmiotem działalności jest dostawa i montaż materiałów z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Firma zajmuje się kompleksową dostawą materiałów z branży instalacyjnej od momentu uzbrojenia terenu: w instalacje wodociągową, kanalizacyjną, wodną, aż po wykończenie mieszkań - instalację centralnego ogrzewania, grzejniki oraz kotły gazowe. W asortymencie firmy znajdą Państwo ponadto szeroki wybór ceramiki łazienkowej, mebli kuchennych i oświetlenia - zapewniamy współpracę z architektami i dekoratorami wnętrz. Firma proces współpracy z klientem rozpoczyna od pomiaru i projektu, a kończy na pełnej satysfakcji Klienta.

Lokum Sp. j.

www.lokum-inwest.pl

Firma Lokum Sp. j. istnieje na rynku budownictwa mieszkaniowego od roku 2004 i prowadzi działalność deweloperską na terenie województwa wielkopolskiego. Obszar działalności obejmuje całość procesu deweloperskiego - od pozyskania gruntów, projektowanie we współpracy z renomowanymi biurami architektonicznymi, po uzyskanie prawomocnych zezwoleń na budowę, nadzór nad wykonawstwem budowlanym, aż do przekazania gotowych mieszkań klientom.

Dombud

www.dombud-wrzesnia.pl

Firma DOMBUD jako inwestor powiązany z firmą NOWBUD, doświadczonym wykonawcą rozpoczął budowę osiedla mieszkaniowego o wyższym standardzie użytkowym. Nowe bloki mieszkalne zaplanowano na powierzchni 1,6 ha we Wrześni przy ul. Gen. Kutrzeby na tzw. Osiedlu Sokołowskim. Pierwszy etap osiedla wielorodzinnego w zabudowie sześciokondygnacyjnej z windami oraz podziemnymi garażami obejmował budynek nr 1A i 1B zawierający 60 lokali mieszkalnych z towarzyszącą infrastrukturą.

Obok klatek schodowych zainstalowane zostały dźwigi osobowe (windy) o udźwigu 1000 kg lub pojemności 13 osób. Każdy zakątek budynku jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Zostały także zachowane duże przestrzenie zielone i dogodna komunikacja między budynkami. Pod budynkami wykonano stanowiska garażowe z jedną bramą wjazdową i jedną bramą wyjazdową.

W całym przedsięwzięciu używane i stosowane są materiały o bardzo dobrych wskaźnikach ciepłochronnych i dźwiękochronnych, a także walorach ekologicznych (ceramika). Ceny mieszkań nie odbiegają od funkcjonujacych na rynku lokalnym.

Nowe Centrum

www.nowecentrum-wrzesnia.pl

Spółka Nowe Centrum istnieje na rynku nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego od 2011 roku i prowadzi działalność deweloperską na terenie województwa wielkopolskiego.

Udziałowcem spółki jest właściciel firmy NOWBUD – Jan Piotr Nowak, generalny wykonawca budowanych mieszkań.Atutem osiedla Nowe Centrum jest bogata infrastruktura, dogodny dojazd do centrum, parkingi oraz oświetlenie, co czyni nasze osiedla bezpiecznymi i gotowymi do zamieszkania. Z całą odpowiedzialnością możemy Państwu zaoferować nasze usługi zapewniając, że zostaną wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, w terminie i z należytą starannością.

Oferta dla partnerów

Oferty naszych partnerów w innych miastach

Września
ul. Daszyńskiego

Realizacja pierwszego etapu zabudowy przy ul. Daszyńskiego we Wrześni.

Września
ul. Gen. Kutrzeby

Budowa zespołu zabudowy wielorodzinnej przy ul. Gen Kutrzeby we Wrześni.

Środa Wielkoposka
ul. Topolska

Realizacja pierwszego etapu zabudowy wielorodzinnej w Środzie Wielkopolskiej przy ul. Topolskiej.